Zastrzeżenie

Aktualizowane i obowiązujące od 15 października 2021 r.

Witamy na stronach internetowych i w serwisach należących do Splaitor Company lub Splaitor Network («my»), które obejmują bez ograniczeń splaitor.com (i wszystkie jego subdomeny), splaitor.de, www.tab-tv.com (i wszystkie jego subdomeny), Splaitor Markets, Splaitor Intelligence (łącznie «Witryny» lub «nasze Witryny»).

Publikujemy przewodniki, poradniki, osobiste opinie, komentarze, wiadomości, historie o tematyce ogólnej i analizy. Witryny zawierają zarówno treści redagowane, jak i niemoderowane posty i komentarze, które zawierają osobiste opinie na wiele różnych tematów.

Nie prowadzimy rutynowego przeglądu i edycji treści i nie udzielamy żadnych gwarancji na informacje, w tym gwarancji przydatności do określonego celu, nienaruszalności lub dokładności.

Nie gwarantujemy, że strony internetowe i usługi, które są częścią Splaitor Network, będą działać dokładnie i bezbłędnie.

Użytkownik korzysta z informacji uzyskanych za pośrednictwem Witryn na własne ryzyko. Wszystkie informacje na Stronach służą wyłącznie celom ogólnym. Informacje te nie są żadną poradą ani wezwaniem do działania. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne działania lub zaniechania, które użytkownik może podjąć na podstawie informacji zawartych na Stronach. W przypadku każdego tematu, który może mieć wpływ na Twoje pieniądze lub Twoje życie, a także w każdej innej ważnej dziedzinie, skonsultuj się z odpowiednim specjalistą lub profesjonalistą w odpowiednim temacie.

Nie gwarantujemy dokładności ani aktualności informacji zamieszczonych na Stronach i zachęcamy do traktowania ich wyłącznie w celach informacyjnych i ogólnych. Zachęcamy, aby nie polegać na informacjach zamieszczonych na Stronach i zawsze mieć świadomość, że mogą one być nieaktualne lub nieprawidłowe, ponieważ nie moderujemy rutynowo informacji zamieszczanych na Stronach.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody spowodowane poleganiem na informacjach uzyskanych na Stronach.

Nie ponosimy również odpowiedzialności za informacje, które można uzyskać za pośrednictwem łączy do witryn, usług lub aplikacji stron trzecich prezentowanych na Stronach. Zapoznaj się z Warunkami korzystania z usług oraz innymi informacjami prawnymi, aby dowiedzieć się więcej przed skorzystaniem z informacji przedstawionych na stronach internetowych, w usługach lub aplikacjach osób trzecich.

Żadna część Splaitor Network nie jest doradcą inwestycyjnym, podatkowym ani zdrowotnym. Nie udzielamy żadnych porad zdrowotnych, inwestycyjnych ani podatkowych, a wszystkie informacje, które mogą być związane z tymi tematami (lub uważane za takie, które są z nimi związane), służą wyłącznie celom informacyjnym i ogólnym zainteresowaniom.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Stron, możesz skontaktować się z odpowiednim specjalistą za pośrednictwem legal@splaitor.com.